for%20site%206_edited.jpg

Продюсерський центр "KACHAI"

ProKachai свій ТАЛАНТ разом з нами!


Талант-студія KACHAI почала своє існування о 2019 році. Компанія, яка надає увесь спектр послуг в сфері шоу-бізнесу, телебачення і культури, організації event заходів, концертів, конкурсів і фестивалів, в сфері медіа-продакшн (фото, відео, аудіо), PR просування медійної продукції в інтернеті, на телебаченні та у будь-яких інших ЗМІ.


За час свого існування компанією були реалізовані різноманітні яскраві проекти і події, а саме: зняті декілька яскравих відеокліпів для юних артистів, створено та записано декілька авторських сучасних пісень та кавер-версій відомих пісень у виконанні юних та дорослих артистів, кількість яких перевищило далеко за сотню. Створено декілька розважальних телевізійних програм а також дитячий фільм-мюзікл для вітчизняних телеканалів.   


Продюсер та керівник компанії - композитор, автор пісень, звукорежисер, кліпмейкер та режисер  Старовицький Євген Олександрович, має великий досвід в сфері шоу-бізнесу, кіно, телебачення та культури, в постановках та реалізації рекламних, event, музичних, концертних, медійних та різноманітних інших проектах. Співпрацював з багатьма відомими діячами шоу-бізнесу, серед яких Алан Бадоєв, Костянтин Меладзе, відомі артисти України та закордону, серед яких група Рефлекс, Кирило Туріченко (гурт Іванушкі), Наталя Бучинська, Петро Чорний, Наталя Валевська, Монро та інші.


Серед партнерів компанії є вокальні, хореографічні, музичні та інші студії та школи культурного напрямку виховання, компанії технічного забезпечення концертних заходів, концертні площадки та локації, діячі культури та мистецтв, шоу-бізнесу, кіно та телебачення.


Продюсерський центр "KACHAI" запрошує до співпраці як окремих особистостей, так і різноманітні компанії які можуть бути зацікавлені в реалізації спільних медійних, культурних, концертних та інших проектів.

 

Наші послуги